Telefón:+421 908 044 773
Anglický Rusky Slovensky

AMK Bojnice s.r.o.

AMK Bojnice

Apartmán Panoráma Donovaly 22-C

Apartmán 22C sa nachádza na prvom poschodí apartmánového komplexu Panorama priamo na svahu lyžiarskeho strediska PARK SNOW Donovaly – časť Záhradište. Celková plocha dvojizbového apartmánu je 64 m2, plocha terasy je 81 m2. V podzemnej garáži je dostupné individuálne, komfortné a bezpečné parkovacie miesto. Z okien apartmánu je nádherný panoramatický výhľad na okolité vrcholky hôr, okolitú prírodu a lyžiarske svahy. Súčasťou apartmánového domu je recepcia, služby správcu a oplotené športove ihrisko s umelým povrchom. V blízkosti je reštaurácia s tradičnou slovenskou kuchyňou, kaviarne, bary, požičovne lyží...

Pri vchode do apartmánu Vás privíta jasná šatňa, kde je dostatok miesta na oblečenie a jeho sušenie. Na sedenie slúži drevená lavica. Môžete použiť elektrickú sušičku na rukavice a topánky. V špajzi nájdete žehličku, žehliacu dosku, sušičku, vysávač, zmeták a mop. Súčasťou apartmánu je terasa s krásnym výhľadom.

V spálni je pohodlná veľká posteľ 180x200 cm. Režimy nastavenia konvektoru umožňujú vytvoriť komfortnú teplotu v miestnosti. V obývačke je pohodlné sedenie na pohovkách, ktoré sú plnohodnotnými lôžkami. Teplo v miestnosti môže byť regulované multifunkčným elektronickým termostatom podlahového kúrenia. K dispozícii je širokouhlý LCD televízor so satelitnými programami.

Moderný dizajn kuchyne je zladený v čierno-bielo-červenych farbách. Nájdete tu veľký stôl a pohodlnú pracovnú dosku, priestrannú chladničku s mrazničkou, umývačku riadu, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, dostatočný počet hrncov, panvíc, tanierov a príborov.

Nie je často vidieť kúpeľňu s plochou porovnateľnou s plochou izby – má viac ako 9 m2. Je tu priestranný sprchový kút so sprchou systému Rainshower, WC, bidet, veľké umývadlo a práčka. Pod protišmykovou dlažbou je položené podlahové kúrenie.

Vážení hostia, naozaj Vás chceme priviesť k prírode, aby ste si trochu oddýchli od zhonu moderného života a strávili čo najviac času s rodinou a deťmi. Takže namiesto pripojenia k internetu sme pre Vás pripravili veľa zaujímavých hračiek a kníh v rôznych jazykoch.