Telefón:+421 908 044 773
Anglický Rusky Slovensky

AMK Bojnice s.r.o.

AMK Bojnice

Apartmán 2

Apartmán č. 2 je zariadený v klasickom štýle, má dve miestnosti - spálňu a obývačku s kuchynským kútom (plocha 36 m2). K apartmánu prináleží veľká terasa (15 m2), ktorá je zastrešená.

Z predsiene sa vchádza do kúpeľne s veľkým sprchovým kútom a toaletou. Plynulý prechod je do obývacej miestnosti s kuchynskou linkou, jedálenským kútom a vysúvacou sedacou súpravou, kde môže spať jeden človek. Obývačka je vybavená moderným LCD televízorom s plochou obrazovkou. V kuchyni je k dispozícii chladnička s mrazničkou, sklokeramická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a všetko potrebné vybavenie na varenie. V spálni je manželská posteľ, posteľ pre jednu osobu a štylizovaná skriňa. Teplotu v ubytovacej jednotke možno regulovať pomocou vlastného termostatu. Posteľná bielizeň, fén a uteráky sú taktiež k dispozícii.


Súkromná terasa je vybavená stolom a stoličkami. V spoločných priestoroch môžete využívať práčku, posedenie na dvore a príjemne chladnú pivnicu s veľkým dreveným stolom a lavicami.

Exteriéry apartmánov Hradný Múr si môžete prezrieť na tejto stránke.