Telefón:+421 908 044 773
Anglický Rusky Slovensky

AMK Bojnice s.r.o.

AMK Bojnice

Apartmány Hradný Múr Bojnice

Apartmány Hradný Múr sa nachádzajú v historickej časti mesta Bojnice, iba 200 m od Bojnického zámku. Stáročia starý kamenný múr je súčasťou komplexu. Neďaleko sa nachádza ZOO, termálne kúpalisko, kúpele, veľa dobrých reštaurácii a útulných kaviarní. V blízkosti je lokálne letisko, kde si môžete zakúpiť vyhliadkový let a prezrieť si mesto z vtáčej perspektívy. Rozbúšiť srdce a zažiť adrenalín môžete pri zoskoku s padákom.

Apartmány Hradný Múr Bojnice

Budova bola úplne rekonštruovaná v roku 2016 na základoch storočného rodinného domu a teraz ponúkame pre hostí moderné vybavenie a originálny dizajn. Severná stena budovy je tvorená starým kamenným múrom, ktorý udržuje teplo v zime a príjemný chlad v lete. Podieľa sa aj na naplnení izieb neopísateľnou zvláštnou atmosférou. Komplex sa skladá z troch samostatných apartmánov, historickej pivnice a veľkej upravenej záhrady. Za zmienku stojí aj krásny výhľad na zámok a okolie. Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené kuchynskou linkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, sprchovacím kútom a WC.


Pre hostí ponúkame TV s plochou obrazovkou so satelitnými programami, bezplatné Wi-Fi pripojenie a parkovisko. Prízemné apartmány majú k dispozícii terasy. Apartmán v podkroví má klimatizáciu a balkón. K dispozícii su uteráky a posteľná bielizeň. Pivnica s polkruhovými klenbami Vás poteší v letných horúčavach príjemným chladom a romantickou atmosférou. Jednou z hlavných výhod našich apartmánov je blízkosť atrakcií v kľudnom prostredí.