Telefón:+421 908 044 773
Anglický Rusky Slovensky

AMK Bojnice s.r.o.

AMK Bojnice

Apartmán 3

Apartmán č. 3 sa nachádza v podkroví. Z okien a balkóna sa otvára krásny výhľad na okolitú krajinu a hory. Plocha apartmánu je 72 m2. Sú tu dve spálne, veľká obývačka s kuchynským kútom a dve WC. Apartmán je zariadený v modernom štýle.

Z predsiene sa vchádza do kúpeľne s veľkým sprchovým kútom a toaletou. Plynulý prechod je do obývacej miestnosti s kuchynskou linkou, jedálenským kútom a vysúvacou sedacou súpravou, kde môže spať jeden človek. Obývačka je vybavená moderným 42, LCD televízorom s plochou obrazovkou. V kuchyni sú k dispozícii chladnička s mrazničkou, sklokeramická varná doska, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, rýchlovarná kanvica a všetko potrebné vybavenie na varenie. V jednej spálni je veľká manželská posteľ a detská postieľka, v druhej sú dve samostatné lôžka. Teplotu v ubytovacej jednotke možno regulovať pomocou klimatizácie vo všetkých izbách a vlastného termostatu. Posteľná bielizeň, fén a uteráky su taktiež k dispozícii.

V spoločných priestoroch môžete využívať posedenie na dvore a opaľovať sa na lehátku. K dispozícii je samozrejme aj práčka a príjemne chladná pivnica s veľkým dreveným stolom a lavicami.

Exteriéry apartmánov Hradný Múr si môžete prezrieť na tejto stránke.